Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Leke Fragman

<< 3 4 56 7 >>


Leke 9. Bölüm 2. Fragmanı Sezon Finali

Yorum Yaz (0 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Yıldız Tunç
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Salı - 20:00
Leke Oyuncuları: Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)
Leke Konusu:

Yasemin (Melis Sezen) ve Cem (Burak Sevinç)'in başrollerini paylaştığı Kanal D'nin yeni dizi Leke'nin yönetmenliğini Metin Belekoğlu, senaryosunu ise Yıldız Tunç'un kaleme aldığı Leke ilk bölümü ile 16 Nisan 2019 Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de ekranlara gelecek. 

Leke dizisinin konusu ise kısaca şöyle; Hukuk öğrencisi olan Yasemin ile çok başarılı bir iş adamı olan fakat kadınlardan yüzü bir türlü gülmeyen onları güveni kalmamış Cem'in hikayesi ekranlara gelecek. Yasemin duyma engelli kardeşine bakabilmek için hem okuyup hemde bir organizasyon şirketinde çalışmaktadır. Bir doktorun verdiği umut ile duyması mümkün olan engelli kardeşi Murat'ın ameliyat masrafları için çalışıp çabalayan Yaseminin girdiği çıkmazlarda ekranlara taşınacak. Bütün hayatını işine adamış Cem'in aile ve aşka dair umudu kalmamışken Yasemin ile tanışmasıyla tüm ezberleri bozulacak.

Burak Sevinç - Cem Yenilmez

1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.88 boyunda ve 79 kilodadır. Yıldız Teknik Üniversitesi'nden mezun olan Sevinç Enbe Orkestrasının profesyonel müzisyenidir. Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak ise Star Tv'nin fenomen dizisi haline gelmiş olan Söz dizisinde Fethi karakterine hayat vermiştir.

Melis Sezen - Yasemin Adıvar

2 Aralık 1993 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.69 boyunda ve 56 kilodadır. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümü mezunudur. Dans etmeyi çok sevmekte ve profesyonel olarak yapmaktadır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. En son Siyah inci dizisinde Ebru karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Mehmet Bozdoğan - Birkan Atılgan

1977 yılında Berlin'de dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen Kahramanmaraş'lıdır. Usta oyuncu Almanya'da aldığı oyunculuk eğitimlerine Türkiye'de devam etmiş 2017 yılında senarist olan Beril Köse ile evlenmiştir. Fenomen dizi Çukur'da Serdar karakteri ile ön plana çıkan oyuncu en son Vurgun dizisinde rol almıştır. Ayrıca Karadayı, Sevda'nın  Bahçesi, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde de rol almıştır.

Selen Uçer - Serpil Zengin

5 Mayıs 1983 doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul'da dünyaya gelmiştir. En son çukur dizisinde Ezgi karakterine hayat veren oyuncu daha önce Hangimiz Sevmedik, Şahane Damat, tutar mı Tutar, Beni Böyle Sev, İffet, Koca Koca Yalanlar gibi dizlerde rol almıştır.

Tuğçe Açıkgöz - Şirin Acar 

1993 yılında Eskişehir'de dümnyaya gelen güzel oyuncu ilk televizyon deneyimini Yaz'ın Öyküsü dizisinde Ekim karakteri ile yaşamıştır. Kanal D'de ekranlara gelen bu dizide ilk oyunculuk deneyimidir.

Selahattin Paşalı - Arda Yenilmez

30 Kasım 1989 yılında Bodrum'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği Alp karakteri ile tanınır bir isim haline gelmiştir. Sonrasında ise Bir Umut Yeter'de Arda ve şu sıralarda da Leke dizisinde rol almaktadır.

Yorum Yap

Leke dizisine 0 Yorum Yapıldı
    Leke dizisine ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Leke dizisine yorum yazarak sevdiğiniz dizinin daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Leke Dizisi Özet

Leke 4. Bölüm Fragmanı Özeti;

Daha önce yaşadığı tekne baskınıyla alakalı Birkan büyük bir ıkıntı yaşar ve şüpheliler yine göz altında alınmaya başlar. Peki Birkan, Yasemin'i de emniyte getirecek mi? Kendisini restaurantta davet edip oraya gelmeyen Cem'e o günün hesabını sormak için iş yerine hesap sormaya giden Yasemin'in kalbi kırılmıştır. Cem yaptığı hatanın farkına varır ve özür dilemek için evinde gidip çiçek verir. Şirin son gittiği işte ölümle burun buruna gelmesiyle işi bırakmak istediğini Serpil'e söyler. Serpil bu kararına nasıl tepki verecek?

Leke 3. Bölüm Fragmanı Özeti;

Tekne'ye yapılan baskın neticesinde Yasemin ve Arda karakola götürülür. Hiç bir şeyden habersiz olan Yasemin, patronu Serpil tarafından karakoldan kurtarılır. Arkadaşı Yasemin'in karakola düştüğünü Serpil hanımdan öğrenen Şirin arkadaşını kurtarmak için karakola gitse de başarılı olamaz. Diğer taraftan aynı baskınla içeriye alınan Arda kendisini kurtarması için annesini arar fakat ulaşamaz. Kardeşini kurtarmak için karakola gelen Cem, Arda'yı kurtarsa da Cem'in ona olan öfkesi bir türlü dinmez. Arda'nın Cem'e karşı neden bu kadar öfke dolu olduğu ise şimdilik gizemini korumaya devam ediyor. Leke dizisinde bu hafta Cem'in Yasemin'e olan ilgisi her geçen gün artmaya devam ediyor.